مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

اتاق فرار مجتمع تجاری کوروش

اتاق فرار مجتمع تجاری کوروش|اجاره خونه

همه چیز در مورد اتاق فرار مجتمع تجاری کوروش

اتاق فرار چیست؟

اتاق فرار به مجموعه بازی های غیر مجازی گفته می شود که به صورت معمایی طراحی و اجرا می شوند. این بازی ها که با هدف دور کردن افراد از فضای مجازی و روی آوردن به بازی عملی و فکری ایجاد شده است، برای جوانان به عنوان یک تفریح سالم  و فکری به شمار می رود که ذهن آنان را به خود درگیر می کند.

در این نوشتار از مجله تهرانگردی اجاره خونه قصد داریم تا با هم سری به اتاق فرار های مجموعه EscapeMe  موجود در میدان فلسطین تهران بزنیم و با جزئیات داستان آن ها آشنا شویم.

اتاق فرار کوروش|اجاره خونه

اگر شما نیز قصد سفر به شهر تهران را دارید پیشنهاد میکنم برای اینکه سفری هیجان انگیز داشته باشید اتاق فرار مجتمع کوروش را تجربه کنید. همچنین برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و اجاره سوئیت در تهران می توانید از طریق اجاره خونه اقدام نمایید.

اتاق فرار های مجتمع تجاری کوروش:

اتاق فرار های ایجاد شده در مجموعه Escape ME  مجتمع تجاری کوروش عبارتند از:

  1. فرار از زندان I

سناریوی این اتاق فرار به این شکل است که تیم شما (4 تا 6 نفر) در تله ی بدخواهان افتاده اید و با بریدن جرمی سخت، نهایتا برای شما حکم اعدام را صادر کرده اند اما رئیس زندان قصد دارد تا شما را به گونه ای غیر محسوس از زندان فراری دهد.

نگهبان زندان نیز کمی سر به هوا بوده و شما بایستی طوری که نگهبان متوجه نشود تنها در 60 دقیقه با دنبال کردن سر نخ ها و پیدا کردن راز معما، کلید زندان را پیدا کرده و از آن بگریزید.

  1. بمب شیمیایی فریتز ‌هابر

فریتز هابر که جایزه ی نوبل را برای تولید آمونیاک به روش صنعتی در کارنامه ی خود داشت، در هنگام جنگ جهانی اول، توانست اولین بمب شیمیایی را بسازد که از آن در همان جنگ استفاده شد. در جنگ جهانی دوم هیتلر مجدانه تلاش می کرد تا فرمول هابر را برای ساخت بمب شیمیایی پیدا کند.

شما به عنوان سربازان هیتلر تلاش می کنید تا پس از پیدا کردن آزمایشگاه هابر، فرمول او را پیدا نمایید. اما وقتی که پس از سختی های زیاد آزمایشگاه او را پیدا می کنید و وارد آزمایشگاه می شوید، ناگهان درب پشت سر شما بسته و قفل می شود و بمبی که در فضایی از آزمایشگاه مخفی شده فعال می شود. شما می توانید جان خود را با حل معما های طرح شده از سمت هابر و پیدا کردن و خنثی سازی بمب تنها در 75 دقیقه نجات دهید.

  1. معمای تسلا

تسلا که یک دانشمند آمریکایی بود قصد داشت تا به کمک شفق های قطبی به طور رایگان به تمام دنیا نور برساند اما برای این کار او به 7-8 دکل عظیم نیاز داشت که به او مجوز این کار داده نشد.

امروز شما قصد دارید تا به دفتر کار او رفته و کار های او را پیگیری کنید اما در بدو ورود درب پشت سر شما بسته شده و تنها 60 دقیقه مهلت دارید تا معما های تسلا را حل کرده و تمام چراغ های موجود در فضا را روشن نمایید.

  1. هتل بوداپست-اتاق 313

داستان این بازی نیز این چنین است که فردی به نام آنتونی برای شرکت در فستیوال جهانی عکاسی به بوداپست آمده است و در هتل بزرگ این شهر در اتاق شماره 313 اقامت دارد. شما که در اتاق 312 این هتل هستید د تلاشید تا متوجه شوید که چرا در زمان های حضور این فرد در اتاق صدا های خشن و ترسناکی به گوش می رسد.

تیم شما در زمان هایی که او برای مدت زمان 75 دقیقه به مرکز شهر می رود فرصت دارد تا وارد اتاق شود. اما پس از ورود به اتاق، درب پشت سر شما قفل شده و تنها 75 دقیقه فرصت دارید تا با حل تله ی آنتونی از این اتاق فرار کنید.

  1. سرقت از بانک

شما به عنوان یک تیم حرفه ای و سابقه دار قصد سرقت از یک بانک معتبر را دارید که موجودی آن 1000 دلار، 7000 یورو و 15 شمش طلا می باشد. پس از ورود به بانک شما 60 دقیقه زمان دارید تا موجودی بانک را که پنهان شده است پیدا کنید اما در بدو ورود آژیر خطر بانک روشن شده است. شما بایستی ابتدا آژیر را خاموش کنید وگرنه تنها در 15 دقیقه ی بعد پلیس وارد شده و شما را دستگیر می کند. اما اگر آژیر را خاموش کنید 45 دقیقه ی دیگر نیز فرصت دارید تا موجودی را پیدا نموده و به سرقت ببرید.

اتاق فرار مجتمع تجاری کوروش کجاست؟

آدرس: تهران- تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه ستاری- مجتمع تجاری کورش- طبقه دوم- جنب شهربازی- مجموعه اتاق فرار یا Escape ME


تلفن: 02144971450-52

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *