مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

اتاق فرار خیابان دولت

اتاق فرار خیابان دولت|اجاره خونه

اتاق فرار (اسکیپ روم)- یکی از تفریحات هیجان انگیز تهران

اتاق فرار خیابان دولت:بازی های اتاق فرار که یکی از بازی های سرگرم کننده در طی سال های اخیر می باشد از جمله تفریحات هیجان انگیز در شهر تهران است که برای افرادی که به دنبال بازی های هیجان انگیز و تفریحات سالم برای خود و یا فرزندان شان هستند، بسیار مناسب می باشد.

بازی های هیجان انگیز اتاق فرار که با تم ها و داستان های متفاوت در بخش های مختلف تهران و حتی شهرستان ها ایجاد شده اند، می توانند لحظات سرگرم کننده و خوب و خوشی را بدون استفاده از موبایل یا تبلت برای افراد ایجاد نمایند. از جمله این اتاق های فرار می توان به اتاق فرار مجتمع کوروش و اتاق فرار میدان فلسطین اشاره کرد.

اتاق فرار (Escaperoom )دولت

بنابراین در این نوشتار از سایت اجاره خونه قصد داریم تا شما را با یکی از اتاق فرار های EscapeMe شهر تهران آشنا سازیم. اتاق فرار می تواند یکی از گزینه های تفریح برای کسانی که به شهر تهران سفر می کنند باشد.

اجاره آپارتمان مبله روزانه و هفتگی در تهران ارزان قیمت.

اتاق فرار های خیابان دولت:

از جمله اتاق فرار های فراهم شده در مجموعه Escape ME خیابان دولت «اتاق فرار خیابان دولت» عبارتند از:

  1. فرار از زندان I

در این اسکیپ روم (اتاق فرار) که هدف نهایی شما و تیم تان یافتن کلید خروج است شما بایستی خود را از تنگنایی که ناخواسته در آن گیر افتاده اید و حکم اعدام شما نیز صادر شده است، رها کرده و در این نبرد حق علیه باطل پیروز شوید.

در این اتاق بازی، زمان اجرای حکم اعدام شما 1 ساعت دیگر است بنابراین شما و تیم تان که از 4 تا 6 نفر می توانید در آن شرکت کنید تنها مدت زمان 60 دقیقه زمان دارید تا با حل معما هایی که رئیس زندان برای فراری دادن شما طراحی کرده است، راهی را برای فرار از این حکم و زندان پیدا کرده و خلاص شوید. در این میان شما بایستی مراقب نگهبان زندان نیز بوده تا متوجه نقشه ی شما و فرار نشود.

  1. سفر به ماه

در این اتاق فرار شما و هم تیمی های تان برای کمک به فضانوردانی که به ماه سفر کرده و برای بازگشت به زمین با مشکل مواجه شده اند، بایستی به ماه سفر کنید. پس از آن که سفینه شما به ماه می رسد و شما از سفینه پیاده می شوید تا به دنبال فضانوردان بگردید، درب سفینه بسته شده و شما پس از پیدا کردن فضانوردان گم شده، تنها 60 دقیقه فرصت دارید تا پیش از اتمام اکسیژن تان، سفینه را دوباره راه اندازی کرده و به زمین باز گردید.

این ماموریت از سمت ناسا به شما واگذار شده است و هدف شما از این بازی کمک به دیگر فضانوردان گم شده و نیز آماده سازی دوباره ی سفینه است.

  1. فرار از زنگ هنر

در این بازی که فرار از مدرسه و زنگ هنر نام دارد، استادی به نام استاد دالی که طرفداران زیادی دارد طراح سوالات است! استاد دالی برای ان که دانشجویان ورودی ترم جدید خود را گزینش نمایند برای آن ها سوالاتی را طرح کرده است که دانشجویان بایستی در گروه های 4 تا 6 نفره در مدت زمان 70 دقیقه سوالات را حل کنند.

در این اتاق درست مانند نقاشی های استاد دالی تمام پارامتر ها سو رئال بوده و شما بایستی به سرعت به دنبال هدف نهایی یعنی پیدا کردن عدد طلایی باشید تا بتوانید در کلاس های استاد دالی حضور پیدا کنید.

  1. سرقت از بانک

در این بازی نیز شما و تیم تان تنها 60 دقیقه زمان دارید تا با هدف پول و شمش های طلای بانک، اقدام به سرقت از بانک کنید.

البته توجه کنید که در بدو ورود به بانک در نتیجه ی اشتباهی چراغ آژیر بانک روشن شده است و شما تنها 15 دقیقه زمان دارید تا آن را خاموش کنید و به ادامه ی سرقت خود بپردازید، در غیر این صورت پلیس وارد بازی شده و شما را دستگیر خواهد کرد.

 اتاق فرار خیابان دولت کجاست؟

آدرس: خیابان شریعتی- بعد از خیابان دولت(شهید کلاهدوز) – پلاک ۱۵۹۴-۱۵۹۶-  طبقه دوم- مجموعه اتاق فرار EscapeMe

تلفن: 02122007162

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *