کافه برد گیم ( کافه برد تهران):

بازی فکری که امروزه به آن برد گیم می گویند، یکی از خاطرات شیرین گذشته ی همه ی ماست که باعث می شد ساعات طولانی در کنار خانواده و یا جمع های دوستانه و خودمانی مان قرار بگیریم و اوقات خوب و خوشی را برای خود رقم بزنیم.

کافه برد گیم یکی از کافه های امروزی است که تلاش دارد تا همان حال و هوا و حس بازی های دوران کودکی ما را در قالب فضای یک کافه در کنار نوشیدنی ها و خوراکی های متنوع به علاقمندان به نوستالژی ارائه نماید. بنابراین با ما تا انتهای این مقاله از سامانه اجاره خانه 24 ساعته در تهران همراه باشید، چرا که قصد داریم تا توضیحاتی را در خصوص این کافه برد گیم تهران به شما ارائه نماییم.

آشنایی با کافه برد گیم:

حتما شما هم همه یا حتی یکی از بازی های زیر را به خاطر دارید:

  • روپولی یا همون مونوپولی
  • عمو پولدار
  • راز جنگل
  • فکر بکر
  • فتح پرچم
  • منچ و مار پله

بازی های برد گیم امروزی اگر چه تفاوت هایی با بازی های فکری گذشته دارند اما در ویژگی کنار هم نگه داشتن افراد و بازی های رودر رو، مشترک بوده و می توانند ساعات خوب و خوشی را برای افراد رقم بزنند.

کافه برد گیم تهران که بعد از کافه کندو شیراز دومین کافه موضوعی مختص بازی در ایران است، از سال 1394 آغاز به کار کرده است. در این کافه افراد به جای نشستن بر روی میز های دو یا چند نفره در فضایی تاریک و صرف نوشیدنی یا خوراکی مورد علاقه ی خود، در یک فضای روشن و پر هیاهو به بازی های رومیزی پرداخته و با دوستان و یا افراد دیگر به رقابت می پردازند.

بازی کردن های دسته جمعی علاوه بر ایجاد هیجان و ترشح آدرنالین، می تواند برای رفع خستگی روزمره و کمی خنده و شادی نیز مفید بوده و شما را به وجد آورد.

رویداد ها، دورهمی ها و مسابقات مختلف این کافه می تواند استعداد های شما را شکوفا کرده و افراد را به چالش بکشد. در این کافه می توانید دوستان جدیدی پیدا کرده و حتی استعداد های خود در زمینه ی بازی های رومیزی را به رخ دیگران بکشید!

کافه برد گیم| اجاره خونه

کافه برد گیم تهران

خوردنی های کافه برد گیم:

همزمان با بازی کردن های تکی یا دسته جمعی که حتی ممکن است ماه ها طول بکشد؛ در این کافه می توانید انواع غذا های جذاب، دسر ها، سالاد، قهوه ها و حتی دمنوش های رنگارنگ نیز سفارش داده و به هر ترتیب ساعات آرام بخش و به دور از فضای کاری را تجربه کنید.

دکوراسیون کافه برد گیم:

فضای این کافه به 2 بخش داخلی و خارجی تقسیم شده که در فضای داخلی شما می توانید انواع بازی های رومیزی با جعبه های رنگارنگ و جذاب را ببینید که در واقع دکور کافه نیز به شمار می رود. فضای خارجی کافه اما کوچکتر است و با دارا بودن چندین میز و صندلی، فضای دنج تری برای استراحت و تنفس شما ایجاد می کند.

مبلمان و میز و صندلی های داخلی کافه علاوه بر اندازه ی بزرگ برای پخش کردن بازی ها، تنوع رنگی بالا و جذابی داشته و در رنگ های زرد، سبز و آبی فضای جذاب و هیجان انگیزی را ایجاد کرده است.

کافه برد گیم تهران کجاست؟

آدرس: تهران- خیابان مطهری- نرسیده به خیابان سهروردی- ساختمان شماره ۱۲۰- طبقه منفی یک- کافه برد گیم