مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

پارک المهدی کجاست

اجاره خونه|پارک المهدی تهران|آپارتمان مبله

در ادامه سری مقاله های تهرانگردی، امروز قصد داریم با یکی از پارک های بزرگ تهران به نام پارک المهدی در اطراف میدان آزادی آشنا شویم. این پارک در سال 1365 هجری شمسی در ضلع جنوب شرقی میدان آزادی و در زمینی به وسعت 65500 متر مربع افتتاح گردید.

پارک المهدی میدان آزادی-اجاره آپارتمان مبله در تهران

اهالی منطقه و مسافران عزیز اجاره آپارتمان مبله که در سوئیت های مبله میدان آزادی اقامت دارند می توانند برای تفریح و بخصوص ورزش به این پارک سر بزنند . بوستان المهدی به دلیل امکانات ورزشی و بدنسازی کاملی که دارد یکی از جایگاه های ویژه ورزش صبحگاهی به حساب می آید.

امکانات بوستان المهدی میدان آزادی تهران:

این پارک دارای امکانات تفریحی و فرهنگی بسیار برای بازدید کنندگان است . از جمله این امکانات می توان به فروشگاه شهر کتاب، شهر بازی ، آلاچیق،سرویس های بهداشتی،مرکز خوداشتغالی،خانه اخبار،وسایل ورزشی،زمین اسکیت ،اسکله قایقرانی،زمین اسکیت،سقاخانه و بسیاری امکانات دیگر برای استراحت و تفریح رهگذران و مسافران اشاره کرد.

دریاچه پارک المهدی :

پارک المهدی کجاست|اجاره خونه:آپارتمان مبله در تهران

 

یکی از منظر بسیار دیدنی و تفریحی این بوستان دریاچه است که تفریحاتی چون قایق رانی را برای گردشگران بوجود آورده است .

شهر بازی پارک:

شهر بازی بوستان در ضلع جنوبی و در مجاورت خیابان استاد معین واقع شده است و چندین وسیله ی تفریحی و هیجانی برای علاقمندان تعبیه شده است.

شهر کتاب:

شهر کتاب بوستان المهدی یکی از مجهزترین شهر کتاب های تهران است که در بیشتر مواقع نمایشگاه های مختلفی در آن برای بازدید عموم برگذار می شود.

پارک المهدی کجاست؟

آدرس : تهران- ضلع جنوب شرقی میدان آزادی- در مجاورت اتوبان سعیدی-بوستان المهدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *