مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

قوانین سفر به کشورهای خارجی

قوانین سفر به کشورهای خارجی | اجاره خونه

در سفرهای خارجی این قوانین را نشکنید!

در این نوشته از مجله دانستنی های سفر اجاره خونه ارائه دهنده خدمات اجاره سوئیت ارزان در تهران قصد داریم تا یکسری از قوانین موجود کشور های مختلف را برای شما بازگو نماییم تا شما عزیزان در هنگام اولین سفر خارجی خود به این کشور ها، بتوانید بدون مشکل، سفری راحت را تجربه کنید. البته توجه کنید که بهتر است پیش از مسافرت به کشور های خارجی، درخصوص قوانین کشور مقصد اطلاعاتی کسب کنید تا در حین سفر با مشکل مواجه نشده و سفری خوب برای خود رقم بزنید.

قوانین سفر به کشورهای خارجی

1. سفر به کشور ژاپن:

در کشور ژاپن شما نمی توانید از اسپری های بینی که حاوی پزودوافدرین باشد استفاده کنید. استفاده از این اسپری های ضد احتقان غیرقانونی بوده و برای شما مجازات با جریمه نقدی در پی خواهد داشت.

2. سفر به کشور ایتالیا:

در شهر فلورانس کشور ایتالیا نشستن بر روی پله ها و یا نشستن در حیاط و نیز خوردن و آشامیدن در نزدیکی کلیسا ها و همچنین اماکن عمومی ممنوع بوده و در صورت انجام چنین کاری برای شما مجازات با جریمه نقدی به میزان بالا را در پی خواهد داشت.

3. سفر به کشور اسپانیا:

در شهر بارسلونا از کشور اسپانیا پوشیدن مایو وحتی شلوارک های شنا یا در حقیقت نداشتن پوشش بالاتنه در مکان هایی که دور از ساحل است، خلاف قانون بوده و در صورت رخداد چنین اتفاقی برای شما مجازات با جریمه نقدی منظور خواهد شد.

4. سفر به کشور تایلند:

در سفر به کشور تایلند شما نمی توانید بیش از ۲۰۰ نخ سیگار را با خود به همراه داشته باشید، چرا که در این صورت سیگار شما مصادره شده و مجازات جریمه نقدی به میزان بالا برای شما منظور خواهد شد.

5. سفر به کشور هلند:

در سفر به کشور هلند به خاطر داشته باشید که حمل و به همراه داشتن، استفاده و یا خرید مواد مخدر ممنوع بوده و می تواند برای شما بازداشت و محکومیت زندانی شدن (حبس) را به دنبال داشته باشد.

6. سفر به کشور سنگاپور:

در هنگام استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی سریع السیر در این کشور، جویدن ادامس ممنوع است و در صورت مشاهده ی این موضوع می تواند برای شما مجازات با جریمه نقدی داشته باشد.

7. سفر به کشور عربستان سعودی:

در سفر به عربستان سعودی توجه کنید که عکسبرداری از ساختمان های دولتی، همچنین تأسیسات نظامی و قصرها ممنوع بوده و در صورت رخداد و مشاهده ی این موضوع برای شما مجازات بازداشت و حبس را در پی خواهد داشت.

8. سفر به کشور نیجریه:

همراه داشتن آب معدنی به تعداد بالا در سفر به کشور نیجریه غیرقانونی بوده و در صورت اتفاق چنین موضوعی علاوه بر مصادره ی آن ها، برای شما مجازات جریمه ی نقدی نیز منظور خواهد شد.

9. سفر به کشور باربادوس:

در سفر به این کشور نمی توانید از لباس های استتار بر تن کنید و حتی بچه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در صورت مشاهده ی این موضوع در انظار عمومی، برای شما مجازات با جریمه ی نقدی در پی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *