مجموعه سورتمه دربند:

سورتمه سواری ریلی یکی از تفریحات هیجان انگیز است که در سال های اخیر به خوبی توانسته جای خود را میان مردم و علاقمندان به هیجان باز کند و اوقات شادی را برای افراد ایجاد کند. مجموعه سورتمه دربند یکی از مجموعه هایی است که مطابق با آخرین استاندارد های ایمنی و تکنولوژی های مردن و به روز ساخته شده تا علاقمندان به تفریحات هیجان انگیز بتوانند بدون خارج شدن از تهران و طی مسافت های طولانی، به راحتی در دل تهران به آن دست پیدا کرده و ساعات خوشی را سپری کنند.

بنابراین در این نوشته از مجله تهرانگردی اجاره خونه سری به مجموعه سورتمه دربند زده ایم و قصد داریم تا این محل تفریحی تهران را برای شما کاربران سامانه اجاره سوئیت ارزان در تهران بررسی نماییم.

مجموعه سورتمه دربند | اجاره خونه

آشنایی با سورتمه دربند:

سورتمه دربند در سال 1392 در پارک گلابدره تهران تاسیس شد. این مجموعه با بهره گیزی از مدرن ترین تکنولوژی های روز دنیا توسط متخصصین ایرانی ساخته شد که تمام استاندارد های ایمنی اروپا و ایران در آن رعایت شد. این سورتمه مسیری بیش از 850 متر را با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت در مسیری پیچ در پیچ و معلق در هوا، طی کرده و هیجان بالایی را برای علاقمندان ایجاد می کند.

ریل های ایمن و مطمئن ساخته شده در این مسیر سورتمه سواری، تفریحی فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

ماشین های زرد رنگ این مجموعه سورتمه دربند ظرفیت 2 سرنشین را دارند و میزان سرعت آن ها نیز به کمک اهرم های جانبی توسط سرنشینان قابل کنترل خواهد بود.

چرخش های 360 درجه ای و پستی و بلندی های بی نظیر ریل این سورتمه در کنار تماشای مناظر اطراف؛ به خوبی می تواند خستگی ها و مشغله های ذهنی شما را دور کرده و ساعاتی هیجان انگیز برای شما بسازد.

همچنین ماشین های این سورتمه با دارا بودن کمربند های ایمنی برای هر دو سرنشین و نیز ترمز اتوماتیک در کنار ترمز دستی اهرمی، خاطر شما را از بابت ایمنی دستگاه آسوده می نماید.

بهترین زمان سورتمه سواری:

اگر چه که شاید بهترین زمان برای بازدید از این مجموعه روز های فصل بهار و تابستان است اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید، سورتمه دربند در تمام فصول (به استثنای زمان کولاک و یخبندان) باز است و شما می توانید حتی در روز های برفی و بارانی نیز این وسیله هیجان انگیز را تجربه کنید.

همچنین سورتمه سواری در دل تاریکی شب نیز یکی دیگر از هیجان هایی است که تجربه آن برای علاقمندان به هیجان و ترشح آدرنالین خالی از لطف نیست.

مجموعه سورتمه دربند کجاست؟

آدرس: تجریش- دربند- انتهای خیابان اسدالهی- سورتمه تهران

ساعات کاری سورتمه دربند تهران:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 23

پنجشنبه، جمعه و تعطیلات از ساعت 10 تا 23