مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی قسمت چهارم

اجاره خونه:انواع سبک های دکوراسیون داخلی 4

 معرفی سبک های مختلف دکوراسیون داخلی(قسمت چهارم)

با یک طراحی دکوراسیون داخلی زیبا، می توانید جلوه ای دیگر به فضای اطراف خود بخشیده و بهترین ها را برای خود بسازید. همانطور که در قسمت های قبل نیز ذکر کردیم برای طراحی دکوراسیون داخلی انواع سبک های دکوراسیون و چیدمان منزل پیش روی شما قرار دارد و شما تنها کافیست که با یک تصمیم گیری و فکر کردن به سلایق خود، کمی در نوع چیدمان خود خلاقیت و هنر به کار ببرید.

در این نوشته از مجله دکوراسیون اجاره خونه به بررسی سایر سبک های دکوراسیون داخلی می پردازیم تا شما بتوانید از میان تمام انواع سبک ها، و با کمک گرفتن از مقاله آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مناسب ترین سبک را مطابق با سلیقه ی خود انتخاب کرده و استفاده نمایید.

سبک جرجین:

اجاره خونه: دکوراسیون داخلی سبک جرجین

 

رنگ های مورد استفاده در این سبک بیشتر سرخ، آبی تیره، سبز نخودی هستند. از ویژگی های اصلی این سبک می توان سنگ فرش هایی با سنگ های شکسته و نامنظم، پایه مبل منحنی و یا پایه های وسایل به شکل پرندگان است.

سبک خانه بوهمیا یا شهری:

دکوراسیون بوهمیا شهری|اجاره خونه

در این سبک از طراحی دکوراسیون داخلی سعی می شود تا محیطی پر هیاهو و پر انرژی به وسیله ی انواع رنگ ها و طرح های راه راه و با استفاده از بافت های غنی ایجاد نمایند.

این سبک بیشتر مناسب افرادی است که محیط کار آن ها در منزل قرار دارد تا با ادغام فضای کار و زندگی یک دکوراسیون عالی بسازند.

سبک روکوکو:

اجاره خونه:دکوراسیون سبک روکوکو

دکوراسیون سبک روکوکو

اصلی ترین نکته در طراحی سبک روکوکو توجه به جزئیات است. ایجاد فضایی خنک در عین توجه به جزئیات و اشکال پویا می تواند سب روکوکو را ایجاد نماید. این سبک در اتاق خواب های نفیس و یا سالن های نشیمن می تواند بسیار زیبا جلوه کرده و فشا را لوکس نشان دهد.

سبک ماوریک:

سبک ماوریک بیشتر مناسب افرادی است که در قید چارچوب های تعیین شده و محدود نیستند. در این سبک رنگ ها خلاف حالت معمول با هم ادغام می شوند.

سبک رترو:

اجاره خونه:دکوراسیون سبک رترو

ویژگی بارز سبک رترو حس نوستالژی بودن آن است. مبلمان ها و وسایل چوبی و کاربردی می تواند در چیدن این دوراسیون بسیار موثر باشد.

سبک پیشرفته:

اجاره خونه: دکوراسیون سبک پیشرفته

رنگ های سفید، خاکستری و سیاه بیشترین استفاده را در چیدمان این سبک دارند. استفاده از سطوح منظم و زاویه دار همچون مربع و عدم استفاده از سطوح مدور می تواند ویژگی این سبک باشد. به کار بردن شیشه، فلزو پلاستیک تک رنگ در این دکوراسیون به چشم می خورد.

سبک غیررسمی معاصر:

سبک غیررسمی معاصر

سبک غیررسمی معاصر

در این سبک بیشتر به آسایش و راحتی توجه می شود. استفاده از مبلمان راحتی و قالیچه های نرم در رنگ های روشن می تواند این سبک را ایجاد نماید.

سبک رمانتیک غیررسمی:

رویایی بودن، راحت و دنج بودن می تواند از ویژگی های اصلی این سبک باشد. رنگ های روشن و زنده، پارچه های ساده، نقاشی های ساده، گل های طبیعی می تواند در چیدمان سبک مفید باشد.

سبک رسمی معاصر:

در این سبک معمولا از رنگ های سیاه و خاکستری استفاده می شود و فضا به گونه ای رسمی چیده می شود.

سبک سنتی:

دکوراسیون سبک سنتی

دکوراسیون سبک سنتی

افرادی که به وسایل سنتی علاقمند هستند می توانند این سبک را برگزینند. ترکیب چوب به همراه پارچه های بافت دار و سنتی می تواند فضایی کلاسیک و جذاب دوستانه را شکل دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه به انواع سبک های دکوراسیون داخلی به قسمت های قبل مراجعه کنید:

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی قسمت اول

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی قسمت دوم

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی قسمت سوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *