مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

سبک های مختلف دکوراسیون داخلی قسمت اول

اجاره خونه:انواع سبک های دکوراسیون داخلی

 معرفی سبک های مختلف دکوراسیون داخلی(قسمت اول)

طراحی دکوراسیون داخلی در واقع روشی است که در آن به وسیله ی سبک های مختلف دکوراسیون و چیدمان، فضای داخلی ساختمان را بهبود می بخشید.

در طراحی یک دکوراسیون داخلی خوب و متناسب با سلیقه ی های متفاوت بایستی مبلمان، تزئینات و دیگر وسایل به گونه ای قرار گیرند که در بهترین حالت خود باشند.

در این نوشتار از سایت اجاره خونه به بررسی انواع سبک های دکوراسیون داخلی می پردازیم که شما با دانستن آن ها می توانید بهترین سبک مناسب با سلیقه و فرهنگ خود را انتخاب کنید.

سبک کلاسیک:

اجاره خونه : سبک کلاسیک

مبلمان نقش مهمی را در ایجاد سبک کلاسیک ایفا می کند. گرچه تنوع زیادی از انواع مبلمان در این سبک وجود ندارد اما همان تعداد ساده و پایدار هستند.

همچنین استفاده از رنگ های کرم، قهوه ای و طلایی به همراه گچ بری های قدیمی اصالت را در فضا حفظ می کند.

سبک مدرن :

اجاره خونه : سبک مدرن

در سبک مدرن بیشتر از رنگ های سفید به همراه رنگ های گرمابخش همچون چوب استفاده می کنند. همچنین سایه هایی از رنگ های تند نیز در سبک مدرن به گونه ای کم و کافی در فضا دیده می شود.

سادگی و جزئیات کمتر از ویژگی های سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی است که در واقع وسایل و تزئینات در سبک مدرن حداقل هستند.

سبک کلاسیک جدید :

اجاره خونه : سبک کلاسیک جدید

سبک کلاسیک جدید درواقع تلفیقی از سبک مدرن و سبک کلاسیک است که در آن جزئیات از سبک مدرن و کلیات از سبک کلاسیک نشات می گیرد.

سبک هنری و صنایع‌دستی :

اجاره خونه:سبک هنری و صنایع‌دستی

در این سبک صنایع دستی و هنری که از متریال ارگانیک در آن به کار برده شده بیشترین بهره را می برند.

سبک کلونیال :

اجاره خونه: سبک کلونیال

در این نوع از سبک دکوراسیون داخلی می توانید با استفاده از یک تم سنتی یا روستایی به همراه وسایل چوبی همچون مبلمان، پرده و صندلی های چوبی، فضایی گرم و صمیمی را ایجاد نمایید.

سبک جنوب غربی :

اجاره خونه:سبک جنوب غربی

به طور کلی طراحی جنوب غربی در رنگ های خاکستری و گرم و بافت های خشن در فضا های بزرگ با سقف های بلند و در معرض دید استفاده می شود. رنگ های جنگل به همراه جزئیات و تزئینات خاص در این سبک دیده می شود.

سبک آرت دکو :

اجاره خونه:سبک آرت دکو

در این سبک از دکوراسیون داخلی از رنگ های غلیظ به همراه الگو های هندسی تیز و وسایل پر انرژی استفاده می شود. آبی، زرد، قرمز و سبز از جمله رنگ هایی هستند که در این طراحی جسورانه به کار می روند.

سبک شیکر :

اجاره خونه:سبک شیکر

در این سبک از دکوراسیون داخلی بیشتر از رنگ های خاکستری و مات به همراه چوب خصوصا چوب گیلاس استفاده می شود.

سبک آرت نوو :

اجاره خونه:سبک آرت نوو

در Art Nouveau style از منحنی های بلند و نقش های پر پیچ و تاب استفاده می شود.

سبک عربی :

اجاره خونه:دکوراسیون سبک عربی

طبیعی است که چون این سبک برای مناطق گرمسیری و خشک استفاده می شود به ایجاد فضایی سبک و خنک در عین آرامش و دل نشین بودن می پردازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی انواع سبک های دکوراسیون داخلی و آشنایی با تمامی سبک های دکوراسیون قسمت دوم و سوم این مقاله را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *