مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

راهنمای رنگ دیوار اتاق پذیرایی

رنگ دیوار اتاق پذیرایی|اجاره خونه

راهنمای رنگ دیوار اتاق پذیرایی( رنگ های روشن):

بدون شک یکی از مهم ترین بخش های هر خانه ای اتاق پذیرایی است. اهمیت این اتاق در مهمان پذیر بودن آن است بنابراین رنگ آمیزی متناسب با نوع دکوراسیون می تواند از نکات مهم در هر خانه ای باشد.

دقت کنید که انتخاب رنگ دیوار بایستی با سلیقه و علایق شما همسو باشد تا پس از مدتی شما را دلزده نکرده و از انتخاب آن پشیمان نشوید.

بنابراین در این نوشته از مجله دکوراسیون از سامانه اجاره خونه؛ اجاره روزانه آپارتمان در تهران به بررسی انواع رنگ دیوار اتاق پذیرایی با تناژ روشن می پردازیم تا شما بتوانید بهترین رنگ را مطابق با سلیقه ی خود انتخاب نمایید.

 

رنگ سبز آبی بسیار روشن:

ترکیب رنگ های آبی، سبز و فیروزه ای می تواند این رنگ را ایجاد نماید. استفاده از مبلمان و وسایل به رنگ تیره و یا ترکیب قهوه ای و صورتی می تواند با این رنگ دیوار تلفیق شده و فضایی زیبا را برای شما ایجاد نماید.

رنگ صورتی کم رنگ:

گرچه اغلب افراد تصور می کنند که این رنگ مناسب اتاق خوابدختران است اما شما می توانید با ترکیب رنگ کرم و صورتی، یک رنگ زیبا را ایجاد نمایید که مناسب اتاق پذیرایی است. در این رنگ دیوار نیز شما می توانید به احتی از وسایل و مبلمان به رنگ تیره استفاده نمایید.

راهنمای رنگ دیوار اتاق پذیرایی|اجاره خونه

رنگ یاسی:

رنگ یاسی می تواند در چیدمان دکوراسیون های مدرن بسیار مفید باشد. انتخاب رنگ مبلمان در این نوع از رنگ دیوار تاثیری نداشته و شما به راحتی می توانید هم از مبلمان و وسایل تیره و هم از مبلمان و وسایل به رنگ روشن استفاده نمایید.

همچنین استفاده از پرده های به رنگ روشن در هنگام استفاده از این رنگ برای دیوار ها می تواند از خسته شدن چشم ها جلوگیری کرده و فضا را هر چه بیشتر تلطیف نماید.

رنگ دیوار اتاق پذیرایی|اجاره خونه

رنگ سفید:

از جمله محبوب ترین رنگ های دیوار اتاق پذیرایی رنگ سفید است. شاید یکی از علت های این رنگ بتوان به راحتی استفاده از انواع مبلمان و وسایل در رنگ های مختلف اشاره کرد.

رنگ زرد:

رنگ زرد نیز می تواند انتخاب مناسبی برای رنگ دیوار اتاق پذیرایی باشد. اما توجه کنید که در انتخاب رنگ زرد بایستی نهایت دقت را به کار ببرید چرا که ممکن است پس از مدتی شما را خسته کرده و مجبور به تغییر رنگ شوید. برای اینکه این اتفاق نیفتد شما می توانید رنگ زرد را به همراه رنگ های دیگری همچون سفید و یا صورتی به کار ببرید.

همچنین می توانید از مبلمان و وسایل با رنگ های روشن و خنثی در کنار این رنگ دیوار استفاده کنید تا فضا را تلطیف کرده واز دل زدگی رنگ دیوار بکاهید. رنگ های طوسی، آبی فیروزه ای و آجری می تواند بهترین انتخاب برای خنثی کردن این رنگ باشند.

رنگ سفید استخوانی:

رنگ سفید استخوانی نیز یکی دیگر از رنگ های طیف روشن است که بعد از رنگ سفید طرفداران زیادی دارد.

این رنگ از ترکیب رنگ های صدفی، کرم، سفید و کمی صورتی تهیه می شود. همانند رنگ سفید با انتخاب این رنگ نیز دست شما در انتخاب رنگ وسایل و مبلمان باز خواهد بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *