مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

دکوراسیون سرویس بهداشتی به سبک مدرن

دکوراسیون سرویس بهداشتی به سبک مدرن | اجاره خونه

سرویس بهداشتی بدون شک یکی از مهم ترین نقاط هر خانه ای است، چرا که افراد روزانه مدت زمان زیادی را در این مکان صرف می کنند.  همچنین این بخش از خانه ها، غالبا بسیار مورد توجه میهمانان قرار گرفته و می تواند در بهتر دیده شدن دکوراسیون شما اثرگذار باشد.

دکوراسیون سرویس بهداشتی فارق از اندازه و محل آن، امروزه در دکوراسیون منازل مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته و اهمیت آن کمتر از دیگر بخش های خانه نیست.

بنابراین در این نوشته از اجاره خونه  مرجع تخصصی اجاره خانه 24 ساعته در تهران قصد داریم تا درخصوص دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن با شما صحبت کرده و ایده هایی را در این زمینه به شما ارائه نماییم.

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن | اجاره خونه

بهترین دکوراسیون سرویس بهداشتی:

اگر چه غالبا سرویس بهداشتی ها را کوچک تر از سایر قسمت های خانه طراحی می کنند اما شما بایستی بتوانید بدون توجه به اندازه ی سرویس خود، یک طراحی زیبا و حرفه ای برای این بخش از خانه داشته باشید تا بتوانید سرویس های کوچک را بزرگ تر جلوه داده و سرویس های بزرگ را منسجم و زیبا به نمایش بگذارید.

1.انتخاب رنگ مناسب سرویس بهداشتی:

انتخاب رنگ کاشی و سرامیک و اکسسوری ها، مهم ترین نکته در طراحی هر فضایی است و سرویس بهداشتی منازل نیز از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که حتما می دانید سرویس های کوچک بایستی با رنگ های روشن، ساده و ملایم دیزاین شوند تا بزرگ تر و دلباز تر جلوه کنند.

همچنین اگر چه در سرویس های بزرگ تر می توانید از رنگ های تیره تر نیز استفاده کنید اما توجه کنید که رنگ های تیره بایستی به دقت انتخاب شوند تا موجب احساس خفگی در فضا نشده و یک سرویس زیبا برای شما ایجاد کنند.

2.روشویی و آینه سرویس بهداشتی:

امروزه خوشبختانه تنوع انواع روشویی و آینه سرویس بهداشتی موجب شده تا دست شما برای انتخاب یک روشویی زیبا متناسب با سلیقه و فضای موجود شما باز باشد. درواقع علاوه بر آن که امروزه انواع روشویی های سنگی و سرامیکی در بازار موجود است، سایز بندی آن ها نیز متنوع و متفاوت بوده و براساس اندازه ی سرویس های مختلف، متغیر می باشد.

3.نورپردازی سرویس بهداشتی:

نکته ی دیگری که در دکوراسیون سرویس بهداشتی به سبک مدرن وجود دارد توجه به نورپردازی می باشد. نورپردازی در دکوراسیون و چیدمان مدرن و امروزی اهمیت بالایی داشته و حتی می تواند فضای قدیمی شما را با تغییر زیادی رو به رو کرده و فضایی مدرن، جذاب و زیبا را برای شما ایجاد نماید.

4.استفاده از اکسسوری های زیبا:

بدون شک استفاده از اکسسوری های زیبا در فضای سرویس بهداشتی راهکار دیگری برای زیباتر شدن این بخش از خانه است. شما می توانید به کمک گلدان ها و مجسمه های کوچک و بزرگ این بخش از خانه را به زیبایی هر چه بیشتر تزئین کرده و مکانی زیبا را برای خود و خانواده تان ترتیب دهید.

دقت کنید که استفاده از گیاهان سبز رنگ طبیعی و یا حتی مصنوعی می تواند محیطی آرام بخش را در سرویس بهداشتی ایجاد کند.

همچنین دقت کنید که امروزه انواع شیرآلات با رنگ های مختلف وجود دارد که با صرف کمی هزینه، می تواند فضای متفاوت و زیباتری را برای شما ایجاد نماید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی مدرن

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مدرن|اجاره خونه

دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی مدرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *