مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن

دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن | اجاره خونه

آموزش دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن:

اگر شما هم به زودی صاحب فرزندی خواهید شد، حتما به دنبال انتخاب سبک چیدمان و دکوراسیون اتاق نوزاد خود هستید. در سال های اخیز دکوراسیون اتاق نوزاد نیز همچون سایر قسمت های داخلی خانه، دستخوش تغییراتی شده و سبک چیدمان آن بدون شک با گذشته تفاوت های اساسی ای پیدا کرده است.

بنابراین اگر قصد دارید تا برای نوزادی که به زودی متولد خواهد شد و عضو جدیدی از خانواده ی شما می شود، یک چیدمان به سبک مدرن داشته باشید این مقاله از مجله دکوراسیون داخلی اجاره خونه سامانه اجاره سوئیت ارزان در تهران را از دست ندهید.

دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن | اجاره خونه در تهران

رنگ اتاق نوزاد را به درستی انتخاب کنید:

توجه کنید که رنگ اتاق نوزاد و رنگ لوازم و وسایلی که می خرید در نوع رفتار و حرکات کودک شما در آینده نقش به سزایی خواهد داشت بنابراین انتخاب رنگ اولیه شاید یکی از مشکلات اصلی برای شما مادران آینده است. اگر چه همه ی ما تمایل داریم تا یک اتاق زیبا و حتی لاکچری را برای کودکانمان مهیا کنیم اما بدون شک در درجه ی اول سلامتی روحی و جسمی نوزاد برای ما اهمیت خواهد داشت.

اگر شما هم تمایل ندارید تا از رنگ های سنتی همچون صورتی یا آبی برای نوزاد آینده تان استفاده کنید، توجه کنید که ترکیب رنگ ها با هم می تواند انتخاب هوشمندانه ای هم برای شما و هم برای کودک تان باشد. ترکیبی از رنگ های خنثی همچون سفید و نارنجی یا سفید و سبز می تواند فضایی جذاب و شاد را برای کودک شما ایجاد کند. توجه کنید که رنگ های تند همچون نارنجی یا قرمز باید به دقت مورد استفاده قرار گیرند تا موجب تحریک بیش از حد احساسات در کودک نشوند.

دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن

دیوار های اتاق نوزاد را فراموش نکنید:

دیوار ها می توانند محل مناسبی برای تزئین اتاق نوزاد شما باشند. برای این منظور شما می توانید به کمک شلف های زیبایی که امروزه به راحتی در بازار و مغازه های مختلف پیدا می شوند، استفاده کنید. همچنین استفاده از انواع پوستر های با طرح های کودکانه نیز یکی دیگر از روش های تزئین دیوار اتاق نوزاد است.

علاوه بر این ها شما می توانید به کمک انواع لوازم یا وسایل موجود در منزل، لوازم تزئینی منحصر به فردی را تهیه کرده و بر دیوار اتاق نوزاد خود آویزان کنید. همچنین استفاده از قاب عکس های بارداری مادر و تولد نوزاد و یا ساعت های کودکانه روش های دیگری برای چیدمان دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن هستند.

دکوراسیون اتاق نوزاد به سبک مدرن

از عروسک های کوچک و بزرگ استفاده کنید:

همانطور که از گذشته تا به امروز عروسک ها و یا اسباب بازی ها یکی از لوازم اصلی برای چیدمان اتاق کودکان بوده است امروزه در چیدمان های مدرن اتاق نوزاد نیز استفاده از عروسک های کوچک و بزرگ یکی از پارامتر هایی است که به خوبی مورد توجه قرار می گیرد. طراحی خلاقانه به کمک عروسک ها می تواند اتاق نوزاد را به فضایی دلنشین برای او ایجاد نماید.

اکسسوری های جذاب را فراموش نکنید:

در چیدمان های مدرن اتاق نوزاد، توجه به اکسسوری ها و لوازمی همچون مبلمان اتاق کودک، ریسه های رنگارنگ، انواع موتور ها و ماشین های شارژی، پرده های بالای تخت، پرده های رنگارنگ و … بسیار مورد توجه قرار می گیرند. استفاده از این لوازم با رنگ های خنثی، شاد و جذاب بدون شک می تواند در روحیه ی شما و فرزند دلبندتان تاثیر به سزایی داشته باشد و همچنین فضایی مدرن را برای منزل شما به ارمغان آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *