مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن | اجاره خونه

آموزش دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن:

بدون شک آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای به شمار می رود و بنابراین سرمایه گذاری بر روی این قسمت از خانه می تواند در دید کلی خانه ی شما تاثیر به سزایی داشته باشد. درواقع شاید نمای اتاق خواب در نگاه میهمانان شما چندان به چشم نیاید اما دکوراسیون آشپزخانه بسیار مورد توجه قرار گرفته و می تواند سبک کلی چیدمان شما را به نمایش بگذارد.

در این مقاله از مجله دکوراسیون منازل مدرن سامانه اجاره خونه ؛ اجاره خانه 24 ساعته در تهران به سراغ آشپزخانه رفته ایم و قصد داریم تا دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن را برای شما بررسی کنیم.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن :اجاره خونه

انتخاب کفپوش در دکوراسیون مدرن آشپزخانه:

در سال های اخیر کفپوش های چوبی به خوبی توانسته اند جای خود را در میان انواع دیگر کفپوش ها باز کرده و سبکی مدرن و مینیمال را برای شما ایجاد کنند. استفاده از چوب در فضاهای مدرن امروزی به خوبی پیوند مدرنیته با طبیعت را برای شما به ارمغان می آورند.

همچنین کفپوش های چوبی با جان بخشیدن به فضا و ایجاد بافت در آن، می توانند پس زمینه ی خوبی را برای استفاده از رنگ های روشن به وجود آورند.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن | اجاره خانه در تهران

انتخاب کابینت در دکوراسیون آشپزخانه مدرن:

اگرچه انتخاب هرچیزی در دکوراسیون به سلیقه ی شما باز می گردد اما دقت کنید که اگر قصد تبعیت و پیروی از انواع خاص دکوراسیون را دارید، بهتر است به درستی و با دقت عینا از همان روند پیروی کنید تا نتایج بهتری بگیرید. به طور مثال توجه کنید که در آشپزخانه های مدرن، استفاده از رنگ های سفید برای کابینت ها باعث می شوند تا آشپزخانه ای لوکس را برای شما بسازند.

رنگ سفید کابینت ها با کفپوش های چوبی و اکسسوری های مختلفی همچون لوستر های آویز بزرگ و یا لوستر های چندتایی بالای اوپن به خوبی تطبیق پیدا کرده و می تواند در ایجاد یک فضای مدرن به شما کمک کند.
همچنین رنگ سفید باعث بزرگ تر نشان دادن، تمیزی و سادگی در فضا شده و بنابراین تصویری زیبا از آشپزخانه را برای شما ایجاد می کند.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن | اجاره خونه در تهران

استفاده از لوازم استیل در دکوراسیون مدرن آشپزخانه:

لوازم استیل یا طرح و رنگ استیل همچون گاز، یخچال و … به خوبی با رنگ سفید هماهنگ شده و می توانند برق جذابی را در فضا ایجاد نمایند. لوازم استیل به همراه سطوح سفید براق می توانند به خوبی نور را منعکس کرده و روشنایی بیشتری را به آشپزخانه بدهند.

استفاده صحیح از پنجره ها در آشپزخانه مدرن:

بدون شک نور در فضای آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. حال آن که استفاده از نور طبیعی و پنجره های بلند رو به حیاط می تواند در ایجاد یک آشپزخانه با ظاهری دلفریب نقش به سزایی داشته باشد. همچنین برای آن که بتوانید این فضا را هر چه گرم تر و صمیمی تر جلوه دهید، می توانید از پرده های جذاب مخصوص آشپزخانه استفاده کرده و آن ها را با رومیزی ها و دیگر لوازم آشپزخانه تان ست کنید.

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

اوپن های باز، کوچک یا بزرگ در طراحی آشپزخانه مدرن:

اوپن های آبشاری، اوپن های با سطوحح صیقلی، اوپن های بزرگ با صندلی های پیشخوان ساده، اوپن های جزیره ای کوچک و … نیز از دیگر روش های مدرن سازی آشپزخانه ها می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *