مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

جاذبه های گردشگری ایسلند

جاذبه های گردشگری در ایسلند|اجاره خونه:آپارتمان مبله در تهران

 در سری مقاله های جهانگردی اجاره خونه امروز سری به کشور ایسلند که دارای مجموعه ای از زیباترین و با شکوه ترین مناظر طبیعی جهان است سر زده ایم.طبیعت کشور ایسلند دارای شگفتی های بسیاری است و همیشه مقصد گردشگران ماجراجو و پر جنب و جوش از سراسر جهان بوده است.در این مقاله به بررسی برخی از مهم ترین جاذبه های گردشگری ایسلند پرداخته ایم.

گردشگری در دنیای سحر آمیز ایسلند:

در ایسلند شاهد زیباترین و فراموش نشدنی ترین مناظر طبیعی جهان خواهید بود. طبیعت ایسلند شامل مجموعه ای از آتشفشان ها،یخ رودها ، چشمه های آب گرم ، آبشارها که در ادامه این مقاله نگاهی به برخی از آنها خواهیم انداخت.
یکی از مهم ترین جاذبه های طبیعی این کشور در زمستان، نورهای شفق در آسمان های وسیعش است. این نورها به قدری زیبا و با شکوه هستند که گردشگران بسیاری در فصل زمستان از سراسر جهان برای مشاهده این نورها به کشور ایسلند سفر میکنند. نورهای شفق بین ماه های سپتامبر تا مارس قابل مشاهده هستند.

چشمه آب گرم Blue Lagoon :

چشمه Blue Lagoon یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری ایسلند است که در طول سال میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان می باشد.این چشمه در سال 1976 در جنوب غربی ایسلند ساخته شد.

چشمه آبگرم Blue Lagoon ایسلند

چشمه آبگرم Blue Lagoon ایسلند

منطقه Thingvellir:

اگر به سرسبزی و کوهستان های سرسبز و بدون برف علاقمند هستید گردش در این منطقه برایتان بسیار خوشایند خواهد بود.

منطقه Thingvellir

منطقه Thingvellir

آبشار خدایان:

در سال 999 دین رسمی کشورایسلند مسیحیت شناخته شد و مجسمه های پاکان در این آبشار انداخته شد. نام گذاری این آبشار به آبشار پاکان نیز به همین دلیل می باشد.

آبشار خدایان ایسلند |اجاره خونه روزانه

آبشار خدایان ایسلند

پایتخت ساحلی Reykjavik:

یکی دیگر از جاذبه های طبیعی کشور ایسلند خانه های رنگارنگ این پایتخت ساحلی می باشد . ترکیب این خانه های رنگارنگ با منظره آبی کوهستان ظاهری بسیار زیبا بوجود آورده است.

پایتخت ساحلی ایسلند|اجاره سوئیت در تهران

پایتخت ساحلی ایسلند

چشمه جوشان Strokkur :

یکی از عجیب ترین و نادرترین جاذبه های طبیعی ایسلند چشمه جوشان Strokkur است که هر 8 تا 10 دقیقه فوران می کند و آب فوران شده تا ارتفاع 15 تا 30 متری می رسد.

چشمه جوشان Strokkur |اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران

چشمه جوشان Strokkur

غارهای یخ زده :

یکی از جاذبه های طبیعی و گردشگر پذیر ایسلند غارهای یخ زده است که با سردی هوا و یخ زدن آب ها شکل میگیرند. بی شک سفر به اعماق این غارها بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

غار یخی در ایسلند | اجاره خونه:آپارتمان مبله روزانه

غار یخی در ایسلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *