مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

تغییر دکوراسیون اتاق خواب

تغییر دکوراسیون اتاق خواب | اجاره خونه

چگونه دکوراسیون اتاق خواب را تغییر دهیم؟

بدون شک دکوراسیون اتاق خواب یکی از موارد با اهمیت در دکوراسیون هر خانه ای است، چرا که افراد مدت زمان زیادی از شبانه روز را در این اتاق سپری کرده و محلی برای آسایش و آرامش است.

دکوراسیون اتاق خواب به جهت اهمیت زیادی که در آرامش و آسایش و نیز خلق و خوی افراد دارد بایستی با هوشمندی و وسواس زیاد انجام شود تا به مرور زمان، به عنوان محلی برای دریافت آرامش شما به شمار رود.

بنابراین در این مقاله از اجاره خونه lمرجع اصلی اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران به سراغ باید ها و نباید های دکوراسیون اتاق خواب رفته ایم و قصد داریم تا به این پرسش شما که چگونه دکوراسیون اتاق خواب را تغییر دهیم؟ پاسخ دهیم.

راهنمای دکوراسیون اتاق خواب | اجاره خونه

1.رنگ اتاق خواب خود را تغییر دهید:

رنگ اتاق خواب یکی از قسمت های اصلی و مهم در تغییر دکوراسیون شما است.  رنگ ها می توانند در نوع و کیفیت خواب شما تاثیر گذاشته و شما را آرام یا بی قرار کنند.

رنگ قرمز برای اتاق خواب: توصیه نمی شود چرا که ذهن را فعال کرده و خواب را با اختلال مواجه می کند.

رنگ آبی یکدست برای اتاق خواب: استفاده از این رنگ به تنهایی می تواند افسردگی را در پی داشته باشد.

رنگ های زرد و بنفش برای اتاق خواب: هیچ یک از این دو رنگ نیز نباید به تنهایی برای اتاق خواب استفاده شده و حتما می بایست با رنگ های سفید یا مشکی تلفیق شوند.

دکوراسیون اتاق خواب | اجاره خونه

همچنین توجه کنید که رنگ های روشن و دلباز همچون موارد زیر به شما کمک می کنند تا خواب بهتری داشته باشید:

  • سفید
  • کالباسی
  • صورتی کم رنگ
  • بنفش کم رنگ (یاسی)

2.نوع چیدمان اتاق خواب خود را تغییر دهید:

در صورت امکان شما می توانید با خرید سرویس خواب جدید و دیگر وسایل جانبی آن در صورت نیاز، به راحتی تغییر بزرگی در اتاق خواب خود ایجاد کنید. این تغییر زمانی بیشتر آشکار می شود که رنگ سرویس خواب شما با رنگ قبلی اتاق و وسایل تان تفاوت داشته باشد.

همچنین در صورتی که امکان جاگذاری سرویس خواب در اتاق تان وجود ندارد و یا قصد خرید یک سرویس خواب جدید را ندارید نیز می توانید با جا به جایی وسایل و یا خرید چند وسیله ی کوچک تغییرات بزرگی ایجاد کنید. به طور مثال اگر اتاق خواب شما کوچک است می توانید تنها به یک کمد تکی با یک آینه قدی اکتفا کرده و فضا را بزرگ تر جلوه دهید. در صورتی که امکان تغییر سرویس خواب را ندارید نیز می توانید با تغییر رنگ روتختی و یا اضافه کردن یک شال تخت یا یک پاف جلو تختی و یا حتی دو صندلی و یک میز به اتاق خواب خود، فضایی آرامش بخش را برای خود ایجاد کنید.

استفاده از کوسن های رنگی و یا پرده های با رنگ های روشن نیز گزینه های مناسب دیگری برای شما هستند.

علاوه بر این ها شما می توانید با دوخت چند کوسن اکلیلی و اضافه کردن چندین ریشه طلایی به پرده اتاق خواب تان، ظاهری زیبا و متفاوت را برای خود ایجاد کنید.

راهنمای تغییر دکوراسیون اتاق خواب | اجاره خونه

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *