باشگاه تیراندازی مهام تهران (مجموعه ورزشی ساصد):

تیراندازی یکی از ورزش های سفارش شده در اسلام است که طرفداران مخصوص به خود را داشته و از جمله تفریحات سالم و پر هیجان به شمار می رود. باشگاه تیراندازی مهام به عنوان قدیمی ترین باشگاه تیراندازی در تهران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بوده و در آن می توانید حتی به مانع های پرتابی نیز شلیک کنید.

مجموعه ورزشی ساصد علاوه بر تیراندازی ورزش های دیگری را نیز به علاقمندان ارائه می دهد اما ما در این نوشته از مجله تهرانگردی اجاره خونه  مجموعه اجاره سوئیت در تهران بصورت روزانه قصد داریم تا به باشگاه تیراندازی این مجموعه بپردازیم و آن را به شما معرفی کنیم.

باشگاه تیراندازی مهام تهران- باشگاه ساصد | اجاره خونه

آشنایی با باشگاه تیراندازی مهام:

اگرچه اگر در تاریخچه و گذشته ی تیراندازی های اصلی دقیق شویم، متوجه خواهیم شد که اهداف اصلی در ابتدا، پرنده های در قفس بودند که در محیط های مخصوص رها شده و تیراندازان آن ها را هدف قرار می دادند. اما رفته رفته تیراندازی به اشیاء بی جان انجام شد و امروزه به کمک دستگاه های پرتاب بشقابک، اهداف پرتاب شده و بازیکنان در 3 رشته ی اصلی تراپ، تراپ 2 تایی و اسکیت ماشین تراپ تقسیم بندی می شوند.

این رشته مهارتی ( رشته تیراندازی) که نیاز به مهارت های قبلی دارد به دو دسته ی تراپ ( شلیک به اهداف پروازی) و اسکیت تقسیم می شوند. افراد 14 سال به بالا می توانند از این باشگاه استفاده کنند. همچنین سالن های مجزا برای بانوان و آقایان در این مجموعه وجود دارد که هر دو می توانند به صورت همزمان از تیراندازی در مجموعه لذت ببرند.

این ورزش رقابتی براساس سرعت و دقت انجام می شود و از جمله سلاح هایی که در این مجموعه در سالن های مجزا به علاقمندان ارائه می شود می توان به انواع زیر اشاره نمود:

  • تفنگ
  • ساچمه زن
  • بادی
  • تپانچه

برای ورود به باشگاه نیازی به معرفی نامه و یا پرداخت وجه مازاد ندارید اما برای تیراندازی می بایست برای هر تیر دریافتی، مبلغی را پرداخت کنید.

این مجموعه تیر اندازی سایت های مختلفی دارد که مهم ترین آن ها سایت آموزشی و سایت المپیک است. در سایت آموزش برای هر فرد تنها یک دستگاه بوده و دستگاه نیز به کمک فرمان مربی هدف را پرتاب می کند اما برخلاف سایت آموزشی در سایت المپیک تیراندازی، همه چیز اتوماتیک و بدون دخالت دست بوده و برای تیراندازان حرفه ای می باشد. درواقع در این سایت برای هر فرد 3 دستگاه پرتاب وجود دارد که هدف ها را با ارتفاع 1 متر تا 3 متر با برد حدود 76 متر پرتاب می کند و تیرانداز می بایست درست به هدف شلیک کند.

بهترین زمان استفاده از باشگاه تیراندازی مهام:

این باشگاه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 9 شب پذیرای علاقمندان به تیراندازی بوده و معمولا غروب ها و جمعه ها تعداد افراد بیشتری در مجموعه حاضر می شوند. بنابراین اگر قصد دارید در ساعات خلوت تر به این مجموعه بروید پیشنهاد می کنیم در غیر از این ساعات به این مکان سر بزنید.

باشگاه تیراندازی مهام کجاست؟

آدرس:  تهران- ضلع شمالی اتوبان بابایی- خروجی شهرک امید- بعد از زیرگذر- مجموعه تیراندازی ساصد

تفلن تماس: 021-22118505

ساعت کاری باشگاه تیراندازی ساصد: همه روزه از ساعت 10 تا 20