بازارگردی یکی از قسمت های مهم و اصلی سفر ها به خصوص برای خانم ها است. خرید طلا و یا حتی مشاهده ی طلا از پشت ویترین مغازه نیز برای خانم ها بسیار جذاب بوده و می تواند سفری خاطره انگیز را برای آن ها به یادگار بگذارد. بازار زرگر های تهران یکی از بازار های قدیمی تهران است که در آن به صورت تخصصی خرید و فروش طلا انجام می شود.

بازار زرگر ها که در این مقاله از مجله تهرانگردی سامانه اجاره خونه آژانس اجاره سوئیت در تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفته در بازار بزرگ تهران واقع شده است و به جهت قدمت و سرشناس بودن، یکی از مراکز معتبر خرید و فروش طلا در تهران به شمار می رود.

بازار زرگر ها تهران| اجاره خونه

آشنایی با بازار زرگر ها:

بازار بزرگ تهران در دوران پادشاهی شاه طهماسب صفوی ساخته شد و اما بازار زرگر ها پس از دوران پادشاهی فتحعلی شاه به این بازار شهر تهران اضافه گردید. این بازار به عنوان بزرگ ترین و قدیمی ترین بازار طلای شهر تهران به شمار رفته و در مجاورت و حتی داخل ان چندین پاساژ کوچک و بزرگ وجود دارد.

این بازار یکی از بخش ها یا راسته های بازار بزرگ تهران است که با دالان هایی تو در تو به قسمت های دیگر بازار بزرگ متصل شده است. در این بازار شما می توانید علاوه بر خرید طلای نو، طلای دست دوم و کارکرده نیز بخرید و یا طلاهای خود را بفروشید.

این بازار به ایستگاه مترو نزدیک بوده و بنابراین به راحتی به کمک وسایل نقلیه عمومی می توانید به این بازار طلای تهران بروید. تنوع محصولات در این بازار به شدت محسوس بوده و  انواع طلاهای زرد و سفید و یا سنگ های قیمتی و حتی مارک های گران قیمت طلا همچون سوئیس گلد و ورساچه را نیز می توانید در این بازار بیابید.

در واقع بازار زرگرهای تهران می تواند سلایق متفاوت افراد را در برگرفته و هر فردی با هر سلیقه و میزان بودجه را راضی نگاه دارد و دست خالی روانه ی منزل نکند. انواع سرویس و ست طلا و نیم ست، النگو، گردنبند، دستبند، انگشتر، گوشواره، پلاک، پابند و … در این بازار پیدا شده و قابل خرید می باشد.

بازار طلای تهران| اجاره خونه

بازار زرگر ها کجاست؟

آدرس: تهران- خیابان پانزده خرداد- بازار بزرگ تهران- نرسیده به سبزه میدان- بازار زرگر ها