مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

بازار بین الحرمین

بازار بین الحرمین-بازار لوازم تحریر|اجاره خونه

بازار لوازم التحریر یا بازار بین الحرمین در حقیقت یکی از راسته های اصلی و معروف بازار بزرگ تهران است که در شهریور ماه و نزدیکی به فصل بازگشایی مدارس، بسیار شلوغ و پر رفت و آمد می شود. این بازار در نزدیکی مسجد امام قرار داشته و می تواند محلی مناسب برای خرید و گشت و گذار در شهر تهران باشد.

بنابراین در این مقاله از مجله تهرانگردی اجاره خونه در تهران سری به این بازار قدیمی تهران زده ایم و قصد داریم تا شما را با خود همراه کرده و درخصوص ویژگی های این بازار با شما سخن کنیم.

بازار بین الحرمین-بازار لوازم تحریر

آشنایی با بازار بین الحرمین:

بازار تحریر یکی از بازار های فرعی از بازار اصلی شهر تهران است که به بازار بین الحرمین نیز شهرت دارد. گشت و گذار در این بازار با دارا بودن معماری سنتی و ساختار اصیل همچون دیگر بازار های قدیمی کشور عزیزمان ایران، می تواند ساعات خوب و خوشی را برای شما رقم بزند.

علاوه بر این، این بازار که محصولات آموزشی و لوازم التحریر ارائه می نماید، مورد علاقه ی همه ی دانشجویان و دانش آموزان بوده و می تواند تمامی مایحتاج یک سال تحصیلی شما و یا فرزندان تان را تامین نماید. این بازار با دارا بودن لوازم التحریر دانش آموزی و دانشجویی با تمام برند های داخلی و خارجی هم اکنون نیز مشغول به فعالیت بوده و علاوه بر دارا بودن محصولات با کیفیت خوب، قیمت های مناسبی را نیز دارا می باشد.

این بازار با محیطی زیبا، سنتی و جذاب می تواند محل مناسبی برای خرید های لوازم التحریر خصوصا به همراه کودکان و نوجوانان باشد، چرا که می تواند آن ها را با فرهنگ و سنت های اصیل ایرانی نیز آشنا سازد. همچنین توجه کنید که این بازار فاقد سوپرمارکت است و بنابراین برای گشت و گذار در آن، بهتر است کمی اغذیه سبک و یک بطری آب معدنی با خود به همراه داشته باشید.

بازار بین الحرمین- لوازم تحریر|اجاره خونه

از جمله لوازم التحریر دانش آموزش و دانشجویی که می توانید در این بازار پیدا کنید عبارتند از:

  • دفتر
  • سررسید
  • خودکار
  • مداد
  • مداد رنگی 
  • انواع نوشت ‌افزار

برای دسترسی به این بازار شما می توانید از وسایل نقلیه عمومی همچون مترو، اتوبوس و یا تاکسی استفاده کرده و خود را به میدان 15 خرداد برسانید. البته توجه کنید که بازار بین الحرمین پانزده خرداد کمی از بازار اصلی تهران فاصله داشته و بنابراین برای رسیدن به این بازار بایستی کمی پیاده روی نمایید.

بهترین زمان بازدید از بازار بین الحرمین:

شاید بهترین زمان برای بازدید از این بازار لوازم التحریر، در خارج از ماه های آغاز سال تحصیلی باشد. در حقیقت در این ماه ها، این بازار در شلوغ ترین حالت خود بوده و شاید گشت و گذار در آن کمی سخت باشد. همچنین بهترین ساعات برای بازدید از این بازار نیز در ساعات ابتدایی ظهر بوده و در این ساعات این بازار خلوت تر می باشد و بنابراین شما می توانید به راحتی از تمامی بازار دیدن کرده و لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

بازار بین الحرمین تهران کجاست؟

آدرس: تهران- خیابان پانزده خرداد- ورودی پله نوروزخان- جنب مسجد امام- بازار بین الحرمین

ساعت کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *