مجموعه ورزشی پاس (آکادمی اسکیت):

اگرچه اسکی کردن نیازمند دانش و تجربه ی کافی است اما امروزه آکادمی های مختلفی برای آموزش این ورزش هیجان انگیز وجود دارند که هر فردی به راحتی می تواند از این مجموعه ها استفاده نماید.

مجموعه ورزشی پاس یا آکادمی اسکیت پاس یکی از این مجموعه های ورزشی در شهر تهران است که به عنوان یکی از کامل ترین مجموعه های ورزشی تهران شناخته می شود. در این مجموعه بیش از 20 رشته ی ورزشی به علاقمندان به ورزش ارائه می شود که اسکیت این مجموعه طرفداران بیشتری دارد.

بنابراین در این نوشته از مجله تهرانگردی اجاره خونه سامانه اجاره آپارتمان مبله در تهران به معرفی این پیست پرداخته ایم و قصد داریم تا در این خصوص اطلاعاتی را به شما عزیزان ارئه نماییم.

آشنایی با آکادمی اسکیت پاس:

این مجموعه که تنها پیست اسکیت در شهرک اکباتان تهران است با دارا بودن یک پیست اسکیت با کیفیت و مربی حرفه ای توانسته به خوبی جای خود را در میان علاقمندان به این رشته باز کند. در این مجموعه آموزش اسکیت به صورت تضمینی در 10 جلسه توسط مربیان و قهرمانان ملی انجام می شود. درواقع علاقمندان به این رشته ی ورزشی از 3 سال تا 60 سال قادر خواهند بود تا با آموزش های این مجموعه، مدرک اسکیت سواری خود را دریافت کرده و همچنین از پیست اسکی مجموعه استفاده نمایند.

مربیان این مجموعه اسکیت سواری، با دارا بودن سوابق قهرمانی در مسابقات ملی و نیز سوابق حرفه ای متعدد، به خوبی می توانند آموزش های لازم را به افراد بدهند و درصورت عدم قبولی نیز کلاس های جبرانی رایگان را برای کودکان و یا سایر افراد ارائه نمایند.

اسکیت پاس به علت پیست محصورشده در بین درختان سرسبز با دارا بودن یک منظره زیبا که بسیار باکیفیت  است، در میان علاقمندان به این رشته ورزشی در غرب شهر تهران شناخته شده و محبوب می ‌باشد.

آکادمی اسکیت پاس تهران کجاست؟

آدرس: تهران- شهرک اکباتان- فاز یک- خیابان ورزش، مجموعه ورزشی پاس- آکادمی اسکیت پاس