مقالات

جدیدترین مقالات گردشگری و دکوراسیون منازل

آبشار ناران کجاست

آبشار ناران لواسانات تهران|اجاره خونه:آپارتمان مبله

شهر تهران با وجود تمام شلوغی ،آلودگی و برج های سربه فلک کشیده اش از لحاظ جاذبه های طبیعی شهری غنی می باشد . یکی از این جاذبه های طبیعی که انتخاب بسیاری از گردشگران و توریست هایی است که به قصد تهرانگردی به شهر تهران سفر میکنند آبشار ناران واقع در لواسانات و شمال روستای کند علیا می باشد.

آبشار ناران کجاست |اجاره خونه:آپارتمان مبله در تهران
روستای کند علیا در فاصله ی 15 کیلومتری لواسانات قرار دارد و آبشار ناران در فاصله 700 متری محله ناران و در ارتفاع 1886 متری از دریا قرار گرفته است . روستای کند علیا و سفلی از سرسبزترین مناطق لواسانات شهرستان شمیرانات هستند.

معرفی آبشار ناران وروستای کند علیا در منطقه گردشگری لواسان

ارتفاع این آبشار 10 تا 15 متر است و یکی از آبشارهای دائمی در تهران است که دارای جریان دائمی در طول سال می باشد.

بهترین زمان سفر به این آبشار در فصل بهار است که به دلیل افزایش حجم آب منظره ای زیبا و با شکوه پدید می آید که برای طبیعت دوستان بسیار لذت بخش خواهد بود. تیم اجاره خونه گردشگری از این منطقه خوش آب و هوا را به تمام مسافرانی که جهت گردش به شهر تهران سفر می کنند و از خدمات اجاره آپارتمان مبله در تهران بصورت روزانه و هفتگی ما استفاده می کنند پیشنهاد می کند . برای یافتن نزدیک ترین واحد و سوئیت مبله به لواسانات با مشاوران ما تماس بگیرید.

آبشار ناران روستای کند علیا|اجاره خونه روزانه در تهران

آبشار ناران روستای کند علیا

علاوه بر آبشار ناران جاذبه ها و آثار تاریخی بسیاری در روستای کند علیا و کند سفلی قرار دارد که برای تکمیل کردن سفر یک روزه تان به این منطقه می توانید از این آثار بازدید کنید. از جمله آثار موجود در این منطقه مس توان به قلعه پیرزن ، جوهک و تپه های گوشواره اشاره کرد. علاوه بر این آثار باغ های سرسبز ، نهرهای جاری و آب و هوای بسیار پاک از مهم ترین عوامل جذب گردشگر به این منطقه می باشد.

آبشار ناران کجاست؟

آدرس : تهران ، شمیرانات، لواسان،بلوار امام خمینی،خیابان اسدیان،روستای کند علیا،آبشار ناران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *